Харчові упаковки поліпропіленова на 0,75кг (190х115х80) арт Т6-750/80 (50 шт)
219,75 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності 192 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000016568
Харчові упаковки поліпропіленова на 0,75кг (190х115х80) арт Т6-750/80 (50 шт)В наявності 192 од.
219,75 ₴
+380 (93) 088-52-60
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість в упаковці | 50 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 8 см |
| Довжина | 11,5 см |
| Кількість в ящику | 960 шт |
| Матеріал виробу | ПЕТ |
| Область застосування | Для зберігання фруктів та ягід |
| Обсяг | 750мл |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Тип | харчовий контейнер |
| Форма | Прямокутна |
| Колір виробу | прозорий |
| Ширина | 19см |
| Штрихкод | немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 219,75 ₴

