Топ

Вологі серветки з клапаном для інтимної гігієни тіла, 20 шт "ELLEO"
40,50 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000016524
+380 (93) 088-52-60
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вологі серветки ефективно та ретельно очищають, пом'якшують, зволожують і тонізують шкіру рук і обличчя. Створює відчуття свіжості, надаючи шкірі еластичність і теплий аромат. Забезпечте почуття чистоти, комфорту та здоров'я. Дезодорує шкіру та зберігає рівновагу. Вони мають антибактеріальні властивості. Підходить для всіх типів шкіри. Ідеально підходить для повсякденного догляду та незамінний під час поїздок. Виготовлений із гіпоалергенного матеріалу з ультрам'якою текстурою. Не містять алкоголю.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип вологих серветок | Антибактеріальні |
| Матеріал серветки | Спанбонд |
| Дія | Зволожуюче, Очищаючий |
| Довжина листа | 190 мм |
| Ширина листа | 150 мм |
| Упаковка серветок | Поліетиленовий пакет із клапаном (упаковка) |
| Кількість в упаковці | 20 шт. |
| Область застосування | Інтимні зони |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал(особливості) | Спанбонд |
| Матеріал виробу | Віскоза-поліестер |
| Кількість в ящику | 30 уп |
| Колір виробу | Білий |
| Тип | Вологі серветки |
| Форма | Прямокутне |
| Температурний режим | Комфортне використання від 0°С до 25°С |
| Розмір однієї серветки | 150мм*190мм |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Штрихкод | є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 40,50 ₴






