ХІТ

Рушник паперовий два шари, 2 рул*40 відривів, Прем'єр "ФРУКТИ"
50,85 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000016511
+380 (93) 088-52-60
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рушники паперові сьогодні стали невід'ємним атрибутом туалетних кімнат, більшості громадських закладів. Виготовлені на сучасному обладнанні, паперові рушники характеризуються високим ступенем поглинання, особливою м'якістю, мінімальним розшаруванням. Паперові рушники можуть бути я в різних модифікаціях: одно - або двошарові, рулонні і листові, крім того, можуть розрізнятися по колірній гамі. Матеріалом для виготовлення високоякісних рушників служить 100% вологостійкий целюлоза. Для виробництва економ-класу може використовуватися вторинну сировину (вологостійкий макулатура). Як і рідке мило, паперові рушники є обов'язковим атрибутом кімнат особистої гігієни.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тиснення | Так |
| Кількість в упаковці | 2 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 9 см |
| Матеріал(особливості) | целюлоза |
| Довжина | 17,5 см |
| Розмір зовнішній | 225мм*175мм*90мм |
| Матеріал виробу | Целюлоза |
| Кількість в ящику | 24шт |
| Висота зовнішня | 22,5 см |
| Колір виробу | Білий |
| Тип | Папір рушник рулонний на гільзі |
| Відривних аркушів | 2 рулона по 50 аркушів |
| Форма | Циліндра |
| Область застосування | Для гігієни |
| Кількість шарів | 2 шар |
| Довжина намотування | 16 метрів |
| Розмір однієї серветки | 220мм*230мм |
| Сезонність товару | Цілий рік |
Інформація для замовлення
- Ціна: 50,85 ₴



