Топ

Серветка з мікрофібри універсальна помаранчева, 30*30 см,
30,60 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000016240
+380 (93) 088-52-60
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Спеціальна тканина на основі мікрофібри, призначена для натирання приладової панелі, скла та інших твердих поверхонь автомобіля. Дуже ефективна під час видалення пилу, нанесення та розполювання поліролю, а також очищення скла. Забезпечує поглинання вологи всемеро перевищує власну вагу. Тканина мікрофібри видаляє пил, жирові та нікотинові забруднення, чудово вбирає воду. У сухому вигляді застосовується для витирання пилу та легких забруднень. У вологому стані тканина мікрофібри легко видаляє бруд із будь-якої поверхні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Серветка |
| Основне призначення | Універсальне |
| Матеріал | Мікрофібра |
| Довжина | 30 см |
| Ширина | 30 см |
| Колір | Помаранчевий |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір зовнішній | 30см*30см |
| Матеріал виробу | Мікрофібра |
| Кількість в ящику | 50 уп |
| Колір виробу | Помаранчевий |
| Форма | квадрата |
| Область застосування | Для вологого та сухого прибирання |
| Сезонність товару | Цілий рік |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30,60 ₴




