Топ

Ганчірка мікрофібра для полірування жовта, 30*30 см,
27,72 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000016239
+380 (93) 088-52-60
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Спеціальна тканина на основі мікрофібри, призначена для натирання приладової панелі, скла та інших твердих поверхонь автомобіля. Дуже ефективна під час видалення пилу, нанесення та розполювання поліролю, а також очищення скла. Забезпечує поглинання вологи всемеро перевищує власну вагу. Тканина мікрофібри видаляє пил, жирові та нікотинові забруднення, чудово вбирає воду. У сухому вигляді застосовується для витирання пилу та легких забруднень. У вологому стані тканина мікрофібри легко видаляє бруд із будь-якої поверхні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Ганчірка |
| Основне призначення | Універсальне |
| Матеріал | Мікрофібра |
| Довжина | 30 см |
| Ширина | 30 см |
| Колір | Жовтий |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір зовнішній | 30см*30см |
| Матеріал виробу | Мікрофібра |
| Кількість в ящику | 200 уп |
| Колір виробу | бірюза |
| Форма | квадрата |
| Область застосування | Для вологого та сухого прибирання |
| Сезонність товару | Цілий рік |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27,72 ₴




