ХІТ

Паличка (лопатка) дерев'яна для морозива в індивідуальній упаковці, 75 мм, 12 шт
9 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000016184
+380 (93) 088-52-60
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Паличка для морозива, паличка для морозива дерев'яна, лопатка для морозива, лопатка для морозива дерев'яна, палички для морозива дерев'яні, лопатки для морозива, лопатки для морозива дерев'яні, дерев'яні палички для морозива, лопатки для морозива,
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Для морозива |
| Матеріал | Бамбук |
| Кількість в упаковці | 12 шт. |
| Довжина | 75 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 1 см |
| Матеріал виробу | Дерево |
| Кількість в ящику | 1000шт |
| Висота зовнішня | 9,5 см |
| Область застосування | Для морозива |
| Товщина | 2 мм |
| Сезонність товару | Цілий рік |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 ₴






