ХІТ

Паличка (лопатка) для морозива дерев'яна, 95 мм, 100 шт
42,56 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000016183
+380 (93) 088-52-60
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Паличка для морозива, паличка для морозива дерев'яна, лопатка для морозива, лопатка для морозива дерев'яна, палички для морозива дерев'яні, лопатки для морозива, лопатки для морозива дерев'яні, дерев'яні палички для морозива, лопатки для морозива,
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Для морозива |
| Матеріал | Бамбук |
| Кількість в упаковці | 100 шт. |
| Довжина | 95 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 1 см |
| Матеріал виробу | Дерево |
| Кількість в ящику | 1000шт |
| Висота зовнішня | 9,5 см |
| Область застосування | Для морозива |
| Товщина | 2 мм |
| Сезонність товару | Цілий рік |
Інформація для замовлення
- Ціна: 42,56 ₴






