Топ

Тарілка (човник) бамбукова дерев'яна, 77х55 мм, h13 мм, 3 мм, 100 шт
225 ₴/пач
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000016224
+380 (93) 088-52-60
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тарілка-човник бамбукова,
тарілка (човник) бамбукова,
тарілка-човник дерев'яний,
тарілка (човник) дерев'яна,
стакан бамбуковий дерев'яний,
стакан дерев'яний,
стакан бамбуковий,
стакан з бамбука,
стакан з дерева,
конусний стакан бамбуковий дерев'яний,
конусний стакан дерев'яний,
конусний стакан бамбуко,
конусний стакан з бамбука,
конусний стакан з дерева,
бамбуковий стакан,
бамбуковий конусний стакан,
тарілка бамбукова,
тарілка з бамбука,
тарілка дерев'яна,
тарілка з дерева,
бамбукова тарілка,
дерев'яна тарілка,
пароварка бамбукова,
пароварка з бамбука,
пароварка дерев'яна,
пароварка з дерева,
посуд бамбуковий,
посуд з бамбука,
посуд дерев'яний,
посуд з дерева,
еко посуд бамбуковий,
еко посуд з бамбука,
еко посуд дерев'яний,
еко посуд з дерева,
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид одноразового посуду | Тарілка |
| Призначення | Для фуршетів та банкетів |
| Матеріал | Бамбук |
| Кількість в упаковці | 100 шт. |
| Довжина | 77 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Висота | 13 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал виробу | Бамбук |
| Кількість в ящику | 6000шт |
| Висота зовнішня | 13 мм |
| Тип | Одноразовий посуд |
| Область застосування | Зберігання, подача, сервірування |
| Сезонність товару | Цілий рік |
Інформація для замовлення
- Ціна: 225 ₴/пач








