Хіт

Вологі серветки з клапаном, 72 шт, "Vivat", Ромашка
25,48 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000016154
+380 (93) 088-52-60
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Вологі серветки ефективно та ретельно очищають, пом'якшують, зволожують і тонізують шкіру рук і обличчя. Створює відчуття свіжості, надаючи шкірі еластичність і теплий аромат. Забезпечте почуття чистоти, комфорту та здоров'я. Дезодорує шкіру та зберігає рівновагу. Вони мають антибактеріальні властивості. Підходить для всіх типів шкіри. Ідеально підходить для повсякденного догляду та незамінний під час поїздок. Виготовлений із гіпоалергенного матеріалу з ультрам'якою текстурою. Не містять алкоголю.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vivat |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина листа | 190 мм |
| Екстракт | Ромашка |
| Запах | Ромашка |
| Кількість в упаковці | 72 шт. |
| Матеріал серветки | Спанбонд |
| Область застосування | Руки, Тіло, Обличчя |
| Тип вологих серветок | Очищаючі універсальні |
| Упаковка серветок | Поліетиленовий пакет із клапаном (упаковка) |
| Ширина листа | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аромат | Ромашка |
| Кількість в ящику | 24уп |
| Матеріал виробу | Віскоза-поліестер |
| Матеріал(особливості) | Спанбонд |
| Розмір однієї серветки | 150мм*190мм |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Температурний режим | Комфортне використання від 0°С до 25°С |
| Тип | Вологі серветки |
| Форма | Прямокутна |
| Колір виробу | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25,48 ₴







