ХІТ

Рушник паперовий v-складка, два шари, білий, 140 аркушів, 230*210 мм, "Mildi Smart"
50,13 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000015907
+380 (93) 088-52-60
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рушники паперові сьогодні стали невід'ємним атрибутом туалетних кімнат, більшості громадських закладів. Виготовлені на сучасному обладнанні, паперові рушники характеризуються високим ступенем поглинання, особливою м'якістю, мінімальним розшаруванням. Паперові рушники можуть бути я в різних модифікаціях: одно - або двошарові, рулонні і листові, крім того, можуть розрізнятися по колірній гамі. Матеріалом для виготовлення високоякісних рушників служить 100% вологостійкий целюлоза. Для виробництва економ-класу може використовуватися вторинну сировину (вологостійкий макулатура). Як і рідке мило, паперові рушники є обов'язковим атрибутом кімнат особистої гігієни.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Кохавинка |
| Країна виробник | Україна |
| Тип паперових рушників | Листові |
| Тип складання | V (Z-Z)-укладання |
| Матеріал основи | Целюлоза |
| Кількість шарів | Двошарові |
| Кількість аркушів у пачці/відривів в рулоні | 140 шт. |
| Довжина листа | 23 см |
| Ширина листа | 21 см |
| Тиснення | Так |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 21 см |
| Матеріал(особливості) | целюлоза |
| Довжина | 23см |
| Розмір зовнішній | 230мм*250мм |
| Матеріал виробу | Целюлоза |
| Кількість в ящику | 20 уп |
| Колір виробу | Білий |
| Тип | Папірний рушник |
| Форма | Прямокутне |
| Область застосування | Для гігієни |
| Розмір однієї серветки | 230мм*250мм |
| Щільність | 39 гр./кв. м г/м2 |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Кількість в упаковці | 160 шт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 50,13 ₴




