ХІТ

Папір туалетний без втулки, 8 шт, h 95 мм, Ø 90 мм, "Економ-95"
96 ₴/упаковка
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000015892
+380 (93) 088-52-60
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Туалетний папір-паперовий виріб,що використовується в санітарно-гігієнічних целях.Туалетний папір випускається в рулонному або листовому видах.Виготовлення туалетного паперу-досить складний процес:вона повинна рватися в строго певних місцях,одночасно бути міцною і при цьому мягкою.Крім того,вона повинна швидко розпадатися на волокна в каналізації - в іншому випадку вона може засмітити стічні труби.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тиснення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 8,7 см |
| Діаметр | 10см |
| Кількість в упаковці | 8шт |
| Кількість шарів | 1 куля |
| Матеріал виробу | Макулатура |
| Область застосування | Для гігієни |
| Відривних аркушів | 95 аркушів |
| Розмір зовнішній | 87мм*100мм |
| Розмір однієї серветки | 115мм*93мм |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Тип | Папір туалетний |
| Форма | Циліндра |
| Колір виробу | рожевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 96 ₴/упаковка



