Топ

Скатертина поліетиленова одноразова, 105x200 см, 25 шт, Вишиванка біла, святкова скатертинка
444,68 ₴/упаковка
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000015466
+380 (93) 088-52-60
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Скатертина - незамінна і дуже зручна річ для відпочинку на природі, на риболовлі або туристичному поході. Її не потрібно прати, варто всього лише промити водою, висушити і покласти в похідну сумку до наступного свята. Однотонна скатертину для відпочинку на природі виготовляється з поліетилену високого тиску щільністю 30 мкм. Розмір скатертини 1050х2000 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість серветок | 1 шт. |
| Матеріал | Поліетилен |
| Загальна кількість предметів | 1 |
| Принти, візерунки | Орнамент |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Скатертина |
| Форма скатертини | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Розміри скатертини | |
| Довжина скатертини | 200 см |
| Ширина скатертини | 120 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 200см |
| Кількість в упаковці | 25шт |
| Кількість в ящику | 250шт |
| Матеріал виробу | Поліетилен низького тиску (ПНД) |
| Матеріал(особливості) | Поліетилен HDPE |
| Область застосування | Зберігання, подача, сервірування |
| Розмір зовнішній | 105см*200см |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Тип | Скатертина |
| Тиснення | перфорація |
| Товщина | 35 мікрон |
| Форма | Прямокутне |
| Колір виробу | Білий |
| Ширина | 105см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 444,68 ₴/упаковка






