Топ

Паперова серветка ажурна для сервірування, прямокутна, 25х35 см, 100 шт, біла серветка для декору
232,11 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000015494
+380 (93) 088-52-60
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ажурні (мереживні) паперові серветки в наш час користуються великою популярностью.Часто їх використовують для декоративного прикраси столів: в якості підкладок під торти, тістечка та іншу випічку, як підставки під чашки або чайнікі.А також дуже красиво на таких серветках виглядають у великих блюдах фрукти, канапе, тарталетки, бутерброди і інша легка закуска.Очень часто такі серветки використовують кафе і ресторани при сервіруванні столов.Такім способом їм вдається якнайкраще підкреслити оригінальний стиль закладу, надати сервіровці грайливі або урочисті ноткі.Кондітерскіе вироби, що відтіняють мереживами ажурних серветок , виглядають стильно і прівлекательно.Украшенная таким чином їжа здатна насичувати не тільки фізично, а й естетіческі.Благодаря різним кольорам, розмірами і малюнку серветок, настільки вишуканому ажурному елементу столового інтер'єру неважко знайти різні застосування, але у всіх випадках виглядає це дуже вдало і цікаво .Бумажние ажурні серветки створюють неповторний затишок, з оздают ажурні серветки при сервіруванні домашніх сімейних свят.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Папір |
| Принти, візерунки | Орнамент |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Серветка-підставка під прилади |
| Розміри серветки | |
| Довжина серветки | 35 см |
| Ширина серветки | 25 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 35см |
| Кількість в упаковці | 100 штук |
| Кількість в ящику | 20 уп |
| Матеріал виробу | Харчовий пергамент |
| Область застосування | Декорація, прикраса предмета чи приміщення |
| Розмір зовнішній | 250мм*350мм |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Тип | Серветка ажурна |
| Форма | Круг |
| Колір виробу | Бежевий |
| Ширина | 25 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 232,11 ₴






