ХІТ

Контейнер пластиковий з відкидною кришкою, 133×133×101 мм, 910 мл, 50 шт, упаковка блістер, прозора
241,82 ₴/пач
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000015413
+380 (93) 088-52-60
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блістерне паковання для продуктів — особливий різновид паковання, виготовлений із пластику (доступні рішення з поліпропілену, поліетилену, полістиролу). Таке паковання насамперед призначається для розфасування різних харчових продуктів. Наприклад, овочів і фруктів, салатів, олії або морозива, сирів, сиру, сиру, безлічі інших продуктів, кондитерських виробів (всеможливих тістечок або тортів), напівфабрикатів, морепродуктів.
Пластикове паковання для зберігання харчових продуктів може закриватися пластиковою кришкою, запаватися плівкою, фольгою. Таке паковання й називається блістер або контейнери з полістиролу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Контейнер/судок |
| Застосування | Універсальне |
| Матеріал | Пластик |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Прозорий |
| Об`єм | 910 л |
| Довжина | 133 мм |
| Ширина | 133 мм |
| Висота | 101 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал(особливості) | Пластик |
| Матеріал виробу | Харчовий полістирол |
| Кількість в ящику | 900шт |
| Висота зовнішня | 10 см |
| Колір виробу | прозорий |
| Обсяг | 910мл |
| Друк малюнка | немає |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Кількість в упаковці | 50шт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 241,82 ₴/пач






