ХІТ

Паличка (лопатка) для морозива дерев'яна, 350 шт, 92×10×2 мм,
106,40 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000015407
+380 (93) 088-52-60
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Паличка для морозива, паличка для морозива дерев'яна, лопатка для морозива, лопатка для морозива дерев'яна, палички для морозива дерев'яні, лопатки для морозива, лопатки для морозива дерев'яні, дерев'яні палички для морозива, лопатки для морозива,
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 2 мм |
| Довжина | 92 мм |
| Кількість в упаковці | 350 шт. |
| Матеріал | Натуральне Дерево |
| Призначення | Для морозива |
| Упаковка | zip-пакет |
| Ширина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 9,2 см |
| Кількість в ящику | 200 уп |
| Матеріал виробу | Дерево |
| Область застосування | Для морозива |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Товщина | 2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 106,40 ₴








