Топ

Форми паперові для випікання кексів у вигляді серця (1000 шт.1 уп)(4,5*4 см -10*10,5 см)
595,05 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000000657
+380 (93) 088-52-60
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Продаж Оптом і в Роздріб. Паперова форма для випічки тарталеток - ваш незамінний помічник у створенні найвишуканіших і найсмачніших десертів. Ця форма має унікальні властивості, які зроблять процес приготування тарталеток легким і результативним. Паперова форма для тарталеток також надає вашим десертам особливого шарму та естетичного вигляду. Це робить ваші десерти не тільки смачними, а й готовими для презентації на будь-якому заході. Чудове рішення для полегшення кулінарних турбот! Форми прості у використанні, легко відокремлюються від готового виробу, надають естетичності Вашим десертам і випічці. Можна використовувати для мафінів, кексів, цукерок, мармеладу. Виготовлені з натурального рослинного пергаменту. Паперові форми для випічки кексів, мафінів, пасок - це ідеальне винаходу, вони не дорогі, різноманітні, багатофункціональні, екологічні. Які бувають форми? Чому без них не обходиться ні один поважаючий себе кондитер? Чому завдячують своєю популярністю? Не важливо які саме форми з пергаменту для випічки Ви придбаєте, для мафінів, капкейків, кексів, пасок або цукерки, плюси у них у всіх однакові. По-перше, їх не треба мити. А це, погодьтеся, дуже приємно! По-друге, вони витримають високу і низьку температуру і придатні як для випічки, так і для заморозки продуктів. Їх можна використовувати в мікрохвильові печі, при цьому тісто у них чудово, швидко, рівномірне випікається, ніколи не пригорає, їх не потрібно змащувати маслом і посипають паніровкою. У них можна спекти все, вони самі по собі є гарною сучасною і нетоксичний упаковкою. По-третє, використовується для оформлення м'ясних, овочевих, кондитерських закусок.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Пергамент |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал(особливості) | Пергамент |
| Розмір зовнішній | 80 мм*30 мм |
| Внутрішній розмір | 45 мм*30 мм |
| Матеріал виробу | Харчовий пергамент |
| Кількість в ящику | 60 уп |
| Висота зовнішня | 3 см |
| Колір виробу | Різні кольори |
| Діаметр верху | 8см |
| Тип | Тарталетки |
| Форма | серцева форма |
| Область застосування | Для приготування кондитерських виробів |
| Температурний режим | -40°С до +220°С |
| Друк малюнка | кавова тематика |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Кількість в упаковці | 1000шт |
| Висота внутрішня | 3 см |
| Діаметр дна (низа) | 4,5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 595,05 ₴



