Топ

Пакети поліетиленові для сміття білі 20 л, 30 шт, 6,5 мікрон, міцні, щільні
21,75 ₴/рулон
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000013535
+380 (93) 088-52-60
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Об`єм | 20 л |
| Кількість в рулоні | 30 шт. |
| Ширина | 45 см |
| Довжина | 55 см |
| Товщина | 6.5 мкм |
| Матеріал | Поліетилен низької щільності (LDPE) |
| Наявність зав'язок | Ні |
| Колір | Білий |
| Ароматизовані | Ні |
| Вага рулону | 90 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал(особливості) | Полителен HDPE |
| Розмір зовнішній | 45см*55см |
| Матеріал виробу | Поліетилен низького тиску (ПНД) |
| Кількість в ящику | 100 уп |
| Колір виробу | Білий |
| Тип | Пакет для сміття |
| Форма | форма рулон |
| Область застосування | Зберігання,транспортування побутових відходів |
| Вага виробу | 90гр(+-) |
| Тиснення | перфорація |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Кількість в упаковці | 30шт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21,75 ₴/рулон








