Топ

Пакети поліетиленові для сміття 35 л, 100 шт, 7.2 мкм, фіолетові, міцні, щільні
90,30 ₴/рулон
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000013542
+380 (93) 088-52-60
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Об`єм | 35 л |
| Кількість в рулоні | 100 шт. |
| Ширина | 50 см |
| Довжина | 60 см |
| Товщина | 7.2 мкм |
| Матеріал | Поліетилен низької щільності (LDPE) |
| Наявність зав'язок | Ні |
| Колір | Фіолетовий |
| Ароматизовані | Ні |
| Вага рулону | 400 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 400гр(+-) |
| Матеріал(особливості) | Полителен HDPE |
| Розмір зовнішній | 50*60см |
| Матеріал виробу | Поліетилен низького тиску (ПНД) |
| Кількість в ящику | 30 уп |
| Колір виробу | фіолетовий |
| Тип | Пакет для сміття |
| Форма | форма рулон |
| Область застосування | Зберігання,транспортування побутових відходів |
| Тиснення | перфорація |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Кількість в упаковці | 100 штук |
Інформація для замовлення
- Ціна: 90,30 ₴/рулон








