Топ

Пакети сміттєві сині на 35 літрів, 15 шт, 19 мкм, супер міцні та щільні
34,65 ₴/рулон
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000013530
+380 (93) 088-52-60
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Об`єм | 35 л |
| Кількість в рулоні | 15 шт. |
| Ширина | 50 см |
| Довжина | 60 см |
| Товщина | 19 мкм |
| Матеріал | Поліетилен високої щільності (HDPE) |
| Наявність зав'язок | Ні |
| Колір | Синій |
| Ароматизовані | Ні |
| Вага рулону | 160 г |
| Особливості | Надміцні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 160гр(+-) |
| Матеріал(особливості) | Полителен LDPE |
| Розмір зовнішній | 50*60см |
| Матеріал виробу | Поліетилен високого тиску (ПВТ) |
| Кількість в ящику | 50 уп |
| Колір виробу | синій |
| Тип | Пакет для сміття |
| Форма | форма рулон |
| Область застосування | Зберігання,транспортування побутових відходів |
| Тиснення | перфорація |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Кількість в упаковці | 15 шт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 34,65 ₴/рулон










