Топ

Мішки для сміття 160 літрів(10 шт. LD)синій(1 рул) пакети для сміття
116,58 ₴/рулон
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000013523
+380 (93) 088-52-60
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Інтернет-магазин Korzinochka.com.ua пропонує купити оптом чи в роздріб поліетиленові пакети для сміття та мішки. Практично немає житлового будинку і квартири, де б не використовувалися поліетиленові мішки, пакети для сміття. Це продукт, відомий всім. Вони не замінні на кухні, у ванній і офісі.Виробники спокушають ціною, кольором, розміром упаковки і екологічними решеннями.Ми можемо загубитися в розмаїтті пропонованих поліетиленових пакетів для сміття і мішків. Так як же вибрати найкращі сміттєві пакети, такі, що не порвуться по дорозі в сміттєвий ящик, що не протечуть і не пропустять неприємні запахи? В першу чергу необхідно звернути увагу на товщину матеріалу, з якого виготовлений пакет. Чим він тонше, тим більше схильний до розриву і тріщин під вагою сміття. Більш міцна плівка забезпечує зручність використання продуктів. Гарантує, що ми зможемо безпечно дістатися до сміттєвого бака без будь-яких неприємних пригод, які змушують нас проводити додаткове прибирання. Розмір пакета також важливий-він не повинен бути занадто маленьким або занадто великим для нашого сміттєвого відра. Занадто маленький викличе ускладнення-сміття, потрапить в контейнер, а не в мішок. Ми не будемо використовувати занадто великий поліетиленовий сміттєвий пакет.Так як це не вигідно і суперечить екологічним принципам. Тип пакета також залежить від його призначення.Одні пакети слід використовувати на кухні.Другі в офісі, де мало харчових відходів, а більшість відходів з паперу. Офісні пакети можуть бути тонкіші і менш міцними, ніж кухонні. У нашому магазині "КорЗиночка" ви підберете собі поліетиленові пакети для сміття різного кольору, а також різної місткості від 20 л до 160 л, які спростять вам життя. Заходь на сайт Korzinochka.com.ua
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Синій |
| Матеріал | Папір |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 600гр(+-) |
| Довжина | 110 см |
| Кількість в упаковці | 10 шт |
| Кількість в ящику | 20 уп |
| Матеріал виробу | Поліетилен високого тиску (ПВТ) |
| Матеріал(особливості) | Полителен LDPE |
| Область застосування | Зберігання,транспортування побутових відходів |
| Обсяг | 160л |
| Розмір зовнішній | 90см*110см |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Тип | Пакет для сміття |
| Тиснення | перфорація |
| Товщина | 32,5 мікронів |
| Форма | форма рулон |
| Колір виробу | синій |
| Ширина | 90 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 116,58 ₴/рулон



