Топ

Сміттєві мішки великі чорні 160 л, 10 шт, 32.5 мкм, щільні, міцні
111,15 ₴/рулон
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000013521
+380 (93) 088-52-60
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Об`єм | 160 л |
| Кількість в рулоні | 10 шт. |
| Ширина | 90 см |
| Довжина | 110 см |
| Товщина | 32.5 мкм |
| Матеріал | Поліетилен низької щільності (LDPE) |
| Наявність зав'язок | Ні |
| Колір | Чорний |
| Ароматизовані | Ні |
| Вага рулону | 600 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 600гр(+-) |
| Матеріал(особливості) | Полителен LDPE |
| Розмір зовнішній | 90см*110см |
| Матеріал виробу | Поліетилен високого тиску (ПВТ) |
| Кількість в ящику | 20 уп |
| Колір виробу | чорний |
| Тип | Пакет для сміття |
| Форма | форма рулон |
| Область застосування | Зберігання,транспортування побутових відходів |
| Тиснення | перфорація |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Кількість в упаковці | 10 шт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 111,15 ₴/рулон











