Кожен овочівник і садівник знає, що виростити хорошу розсаду досить складно. Для цього потрібні перш якісні стаканчики, горщики і піддони. Найбільш простий, недорогий і зручний варіант ― вироби з пластику. Пластикові вироби ідеально підходять для вкорінення або тимчасового перебування розсади, квіткових або садових культур. При поливі волога добре утримується всередині, що сприяє розвитку кореневої системи. Пластикові стаканчики виготовляються круглої форми і компактних розмірів, що дає можливість економно використовувати площу, зайняту під розсаду. Використовуючи їх Ви, безсумнівно, отримаєте хороший урожай.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Кашпо |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал виробу | Пластик |
| Кількість в ящику | 50шт |
| Висота зовнішня | 13,5 см |
| Обсяг | 3500 мл |
| Типорозмір | з отворами |
| Форма | Циліндра |
| Область застосування | Для агрокультури |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Діаметр | 23 см |
| Діаметр дна (низа) | 14 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30,52 ₴



