Новинка

Губка Мочалка Поролонова для Миття Посуду(5 шт+1 шт)"МАКСІМА"хвиляста(1 пач)Мочалка кухонна
80,55 ₴/пач
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000007570
+380 (93) 088-52-60
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кухонні губки мочалки відмінно підходять для миття посуду, раковин і кухонних меблів. Виріб виготовлено з пористого поролону, який сприяє утворенню густої піни.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 6,5 см |
| Кількість в упаковці | 1 шт |
| Кількість в ящику | 38шт |
| Матеріал виробу | Металева стружка |
| Матеріал(особливості) | нержавіюча сталь |
| Область застосування | Для вологого і сухого прибирання |
| Розмір зовнішній | 65мм*60мм |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Температурний режим | -5°С до +30°С |
| Тип | Мочалка залізна |
| Форма | Кола |
| Колір виробу | Сріблястий |
| Ширина | 6 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 80,55 ₴/пач


