Новинка

Мочалка Залізна Скребок(1 шт*7гр)Панда(1 пач)
8,40 ₴/пач
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000004845
+380 (93) 088-52-60
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мочалки металеві — ідеальне рішення для чищення складних, глибоких забруднень посуду, листів, раковин, плит і кахлю. Мочалки металеві не окислюються, тривалий період часу зберігаючи свої первісні властивості. Завдяки високій міцності, помноженої на довговічність і зручність у використанні, металева мочалка встановить на вашій кухні нові стандарти чистоти, голосно грюкнувши дверима перед ордами малоефективних, промасленных і застарілих мочалок, вимушених безнадійно перебиратися через непереборний бар'єр якості.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 7,5 см |
| Кількість в упаковці | 1 шт |
| Кількість в ящику | 420 уп |
| Матеріал виробу | Металева стружка |
| Матеріал(особливості) | нержавіюча сталь |
| Область застосування | Для вологого і сухого прибирання |
| Розмір зовнішній | 75мм*75мм |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Температурний режим | -5°С до +30°С |
| Тип | Мочалка залізна |
| Форма | Кола |
| Колір виробу | Сріблястий |
| Ширина | 7,5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8,40 ₴/пач


