Новинка

Туалетний папір жовтий з ароматом ромашки(4 рул)Диво(1 пач)
81,20 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000011449
+380 (93) 088-52-60
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Туалетний папір-паперовий виріб,що використовується в санітарно-гігієнічних целях.Туалетний папір випускається в рулонному або листовому видах.Виготовлення туалетного паперу-досить складний процес:вона повинна рватися в строго певних місцях,одночасно бути міцною і при цьому мягкою.Крім того,вона повинна швидко розпадатися на волокна в каналізації - в іншому випадку вона може засмітити стічні труби.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тиснення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 19,5 см |
| Довжина | 20,5 см |
| Довжина намотування | 17 метрів на 4а |
| Кількість в упаковці | 4 рулони за 150 відривних аркушів |
| Кількість в ящику | 20 уп |
| Кількість шарів | 2 шару |
| Матеріал виробу | Целюлоза |
| Область застосування | Для гігієни |
| Відривних аркушів | 150 листів |
| Розмір зовнішній | 195мм*205мм*110мм |
| Розмір однієї серветки | 115мм*98мм |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Тип | Туалетний папір |
| Форма | Циліндра |
| Колір виробу | Жовтий |
| Ширина | 11см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 81,20 ₴




