Популярне

Кришка на Ланч Бокс (PP PL)прозора(187*137)(25 шт)Корпус окремо
109,55 ₴/пач
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000011237
+380 (93) 088-52-60
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Продажа Оптом та в Роздріб. Харчовий контейнер — місткість для зберігання, заморожування, розігрівання, перевезення, а іноді й приготування продуктів. Такі контейнери добре зберігають
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал | Пластик |
| Форма | Прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 13,7 см |
| Довжина | 18,7 см |
| Розмір зовнішній | 187 мм*137мм |
| Матеріал виробу | Первинний поліетилен |
| Кількість в ящику | 400шт |
| Колір виробу | прозорий |
| Тип | Кришка |
| Область застосування | Зберігання,подання,сервіровка |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Кількість в упаковці | 50шт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 109,55 ₴/пач




