Новинка

Підвісний Горшок Кашпо з підвісом 1 шт, ø 200 мм, 2,5 л
28,73 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000010509
+380 (93) 088-52-60
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Кожен овочівник і садівник знає, що виростити хорошу розсаду досить складно. Для цього потрібні перш якісні стаканчики, горщики і піддони. Найбільш простий, недорогий і зручний варіант ― вироби з пластику. Пластикові вироби ідеально підходять для вкорінення або тимчасового перебування розсади, квіткових або садових культур. При поливі волога добре утримується всередині, що сприяє розвитку кореневої системи. Пластикові стаканчики виготовляються круглої форми і компактних розмірів, що дає можливість економно використовувати площу, зайняту під розсаду. Використовуючи їх Ви, безсумнівно, отримаєте хороший урожай.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал виробу | Пластик |
| Діаметр дна (низа) | 12,2 см |
| Кількість в ящику | 50шт |
| Висота зовнішня | 12,5 см |
| Обсяг | 2500мл |
| Типорозмір | з отворами |
| Тип | Стакани під расаду |
| Форма | Циліндра |
| Область застосування | Для агрокультури |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Діаметр | 20 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28,73 ₴




