Популярное

Набір Губка Мочалка Поролонова для Миття Посуду 8 шт"Асорті"(1 пач)Мочалка кухонна
38,09 ₴/пач
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000010052
+380 (93) 088-52-60
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кухонні губки мочалки відмінно підходять для миття посуду, раковин і кухонних меблів. Виріб виготовлено з пористого поролону, який сприяє утворенню густої піни.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 5,5 см |
| Довжина | 15 см |
| Кількість в упаковці | 5 шт |
| Кількість в ящику | 60 уп |
| Матеріал виробу | Поролон |
| Область застосування | Для вологого і сухого прибирання |
| Розмір зовнішній | 150мм*90мм*55мм |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Температурний режим | 5°С до 30°С |
| Тип | Мочалка |
| Колір виробу | Різні кольори |
| Ширина | 9 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 38,09 ₴/пач




