Хіт

Сміттєві пакети із затяжками сині 35 л, 15 шт, 30 мкм, щільні, надміцні, ТМ "Super Luxe"
33,08 ₴/рулон
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000001589
+380 (93) 088-52-60
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Maestro |
| Країна виробник | Україна |
| Об`єм | 35 л |
| Кількість в рулоні | 15 шт. |
| Ширина | 51 см |
| Довжина | 53 см |
| Товщина | 30 мкм |
| Матеріал | Поліетилен низької щільності (LDPE) |
| Наявність зав'язок | Так |
| Колір | Синій |
| Ароматизовані | Ні |
| Особливості | З затяжкою |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал(особливості) | Полителен HDPE |
| Розмір зовнішній | 51см*53см |
| Матеріал виробу | Поліетилен низького тиску (ПНД) |
| Кількість в ящику | 80 уп |
| Колір виробу | фіолетовий |
| Тип | Пакет для сміття |
| Форма | форма рулон |
| Область застосування | Зберігання,транспортування побутових відходів |
| Температурний режим | -40°С до +40°С |
| Тиснення | перфорація |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Кількість в упаковці | 15 шт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 33,08 ₴/рулон










