Популярное

Ланч Бокс Контейнер Лоток T-1(227х178х40 мм)(50 шт)Кришка окремо
371,91 ₴/пач
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000009376
+380 (93) 088-52-60
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Продажа Оптом та в Роздріб. Харчовий контейнер — місткість для зберігання, заморожування, розігрівання, перевезення, а іноді й приготування продуктів. Такі контейнери добре зберігають
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал | Пластик |
| Основні | |
| Форма | Прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 17,8 см |
| Матеріал(особливості) | ПП - поліпропілен |
| Довжина | 22,7 см |
| Розмір зовнішній | 227мм*178мм*40мм |
| Матеріал виробу | Поліпропілен |
| Кількість в ящику | 400шт |
| Висота зовнішня | 4 см |
| Колір виробу | чорний |
| Тип | Лотки |
| Область застосування | Зберігання,подання,сервіровка |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Кількість в упаковці | 50шт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 371,91 ₴/пач




