Популярное

Серветки з Мікрофібри PRO Універсальна(38*38)3 шт(1 пач)для Очищення Поверхні
222,11 ₴/пач
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000009327
+380 (93) 088-52-60
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Спеціальна тканина на основі мікрофібри, призначена для натирання панелі, скла та інших твердих поверхонь. Дуже ефективна при видаленні пилу, нанесенні і располировки полироля, а так само очищення скла. Забезпечує поглинання вологи в 7 разів перевищує власну вагу. Тканина мікрофібри видаляє пил, жирові і нікотинові забруднення, відмінно вбирає воду. У сухому вигляді застосовується для витирання пилу і легких забруднень. У вологому стані тканину мікрофібри легко видаляє бруд з будь-якої поверхні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Мікрофібра |
| Тип | Серветка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 38см |
| Кількість в упаковці | 3шт |
| Кількість в ящику | 30 уп |
| Матеріал виробу | Мікрофібра |
| Область застосування | Для вологого і сухого прибирання |
| Розмір зовнішній | 38см *38см |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Форма | квадрата |
| Ширина | 38 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 222,11 ₴/пач



