Топ

Серветка вологопоглинаюча(32х21х0,20см)(1 пач.)для Очищення Поверхні
34,05 ₴/пач
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000009217
+380 (93) 088-52-60
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Спеціальна тканина на основі мікрофібри, призначена для натирання панелі, скла та інших твердих поверхонь. Дуже ефективна при видаленні пилу, нанесенні і располировки полироля, а так само очищення скла. Забезпечує поглинання вологи в 7 разів перевищує власну вагу. Тканина мікрофібри видаляє пил, жирові і нікотинові забруднення, відмінно вбирає воду. У сухому вигляді застосовується для витирання пилу і легких забруднень. У вологому стані тканину мікрофібри легко видаляє бруд з будь-якої поверхні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Мікрофібра |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 30см |
| Кількість в упаковці | 1 шт |
| Кількість в ящику | 50шт |
| Матеріал виробу | Штучна замша |
| Область застосування | Для вологого і сухого прибирання |
| Розмір зовнішній | 20см*30см |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Тип | Серветки,ганчірки |
| Форма | Прямокутна |
| Колір виробу | Різні кольори |
| Ширина | 20 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 34,05 ₴/пач


