Популярное

Кришка на Ланч Бокс T-1-2-3(227х178)(25 шт)Корпус окремо
194,25 ₴/пач
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000007920
+380 (93) 088-52-60
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Продажа Оптом та в Роздріб. Харчовий контейнер — місткість для зберігання, заморожування, розігрівання, перевезення, а іноді й приготування продуктів. Такі контейнери добре зберігають
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 22,7 см |
| Кількість в упаковці | 40шт |
| Кількість в ящику | 640шт |
| Матеріал виробу | Первинний поліетилен |
| Область застосування | Зберігання,подання,сервіровка |
| Розмір зовнішній | 227мм*178мм |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Тип | Кришка |
| Колір виробу | прозорий |
| Ширина | 17,8 см |
| Основні | |
| Форма | Прямокутна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 194,25 ₴/пач




