Популярное

Губка Мочалка Поролонова Для Душа Тіла Купання Сердечко(1 пач)Банна
18,75 ₴/пач
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000004877
+380 (93) 088-52-60
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Для багатьох людей процедура прийняття ванни або душу є обов'язковим щоденним ритуалом, у процесі якого можна насолодитися розслаблювальними властивостями води, позбутися стресу, напруги та негативних емоцій. Після прийняття водних процедур можна відчути приємну невимушеність, легкість і відчуття повного умиротворення. Ранковий душ допомагає остаточно прокинутися, підбадьоритися й набратися сил. Для того, щоб водні процедури були максимально ефективними та приємними, можна скористатися цією чудовою губкою. Вона виготовлена з якісного нейлону, добре спінює косметичні засоби, дарує м'які та ніжні відчуття. Красиве забарвлення заряджає гарним настроєм і робить прийняття душу ще приємнішим. Спосіб застосування: нанесіть на мочалку очисний засіб, а потім акуратно помийте ваше тіло.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Нейлон |
| Форма | Прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 5 см |
| Діаметр | 12,5 см |
| Кількість в упаковці | 1 шт |
| Кількість в ящику | 40 уп |
| Матеріал виробу | Поролон |
| Область застосування | Для вологого і сухого прибирання |
| Розмір зовнішній | 125мм*50мм |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Тип | Мочалка |
| Колір виробу | Різні кольори |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18,75 ₴/пач

