Популярное

Термопакети Фольговані для Курки гриль 26*35(100 шт)(20мк)металізовані гриль пакети
150 ₴/пач
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000005181
+380 (93) 088-52-60
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пакети гриль відрізняються відмінною жаростійкістю і вологонепроникністю. Завдяки відображаючим властивостями фольги продукт зберігається в гарячому або холодному вигляді довгий час. Вони виготовлені з термозберігаючої поліпропіленової плівки, яка виробляється з нешкідливого для здоров'я сировини. Гриль пакет призначений для зберігання і транспортування охолоджених або гарячих продуктів харчування (фаст-фуду, курки-гриль, шашлику, чебуреків, пиріжків, гарячих бутербродів). Фольговані пакети жаростійкі, екологічно чисті, не впливають на зміну смакових якостей продукту, перешкоджають всмоктуванню продуктами сторонніх заходів при зберіганні в холодильнику. Продукти в пакеті виглядають естетично і можуть тривалий час зберігати температурний режим.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 26см |
| Матеріал(особливості) | Алюміній (фольга) |
| Довжина | 35см |
| Внутрішній розмір | 26см*11мкм*35см |
| Матеріал виробу | Харчова алюмінієва фольга |
| Кількість в ящику | 5000шт |
| Колір виробу | Сріблястий |
| Тип | пакети металізовані |
| Форма | Прямокутна |
| Область застосування | Для приготування кулінарних виробів |
| Температурний режим | 5°С до 30°С |
| Товщина | 11 мікрон |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Кількість в упаковці | 100 штук |
Інформація для замовлення
- Ціна: 150 ₴/пач





