Топ

Фольговані пластини для захисту газової плити на 4 комфорки (1 шт)
13,20 ₴/пач
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000006217
+380 (93) 088-52-60
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Фольговані пластини для захисту газової плити
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Довжина листа | 45 см |
| Застосування плівки | Для гарячих продуктів |
| Колір | Сріблястий |
| Матеріал | Фольга |
| Тип | Фольга |
| Товщина плівки | 9 мкм |
| Упаковка продуктів | Ручна |
| Ширина листа | 45 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в упаковці | 1 шт. на 4 конфорки |
| Кількість в ящику | 250уп |
| Матеріал виробу | Харчова алюмінієва фольга |
| Матеріал(особливості) | Алюміній (фольга) |
| Область застосування | Для приготування кулінарних виробів |
| Розмір зовнішній | 45см*45см |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Температурний режим | Для приготування кулінарних виробів |
| Товщина | 9 мікрон |
| Форма | Прямокутна |
| Колір виробу | Сріблястий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13,20 ₴/пач


