Топ

Пакети для бутербродів 100шт 5,5 мкм 20*30 Помічниця(1 пач)
36,02 ₴/пач
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000002760
+380 (93) 088-52-60
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Пакетики для льоду призначені для компактного і зручного приготування харчового льода.Зручні у використанні,так як вони легко наповнюються і мають захист від витікання рідини з пакетіка.Заморожені кульки легко витягуються, для цього досить легким рухом руки видавити кульку льоду з пакета. заморозка льоду в пакетиках економить час і дає можливість отримати чисті, без сторонніх запахів шматочки льода.В відміну від пластикових форм для льоду пакетики в морозильній камері можна розташувати як горизонтально, так і вертикально
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 80гр(+-) |
| Довжина | 30см |
| Кількість в упаковці | 100 штук |
| Кількість в ящику | 48уп |
| Матеріал виробу | Поліетилен низького тиску (ПНД) |
| Матеріал(особливості) | Полителен HDPE |
| Область застосування | Упаковка продуктів |
| Розмір зовнішній | 20см*30см |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Температурний режим | 5°С до +40°С |
| Тип | Пакети для бутербродів |
| Тиснення | перфорація |
| Товщина | 5,5 мікрон |
| Форма | Прямокутна |
| Колір виробу | прозорий |
| Ширина | 20 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 36,02 ₴/пач

