Хіт

Мішки сміттєві, пакети чорні 160 л, 10 шт, 30 мкм, міцні, щільні, ТМ "Козак"
69,30 ₴/рулон
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000001576
+380 (93) 088-52-60
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Об`єм | 160 л |
| Кількість в рулоні | 10 шт. |
| Ширина | 90 см |
| Довжина | 115 см |
| Товщина | 30 мкм |
| Матеріал | Поліетилен низької щільності (LDPE) |
| Наявність зав'язок | Ні |
| Колір | Чорний |
| Ароматизовані | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Щільність | 25 мкр |
| Матеріал(особливості) | Полителен HDPE |
| Розмір зовнішній | 90см*115см |
| Матеріал виробу | Поліетилен високого тиску (ПВТ) |
| Кількість в ящику | 50 уп |
| Колір виробу | чорний |
| Тип | Пакет для сміття |
| Форма | форма рулон |
| Область застосування | Зберігання,транспортування побутових відходів |
| Температурний режим | -30°С до +40°С |
| Тиснення | перфорація |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Кількість в упаковці | 10 шт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 69,30 ₴/рулон











