Хіт

Вологі серветки з клапаном, 72 шт, "Vivat", Ромашка
25,48 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000016154
+380 (93) 088-52-60
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Вологі серветки ефективно та ретельно очищають, пом'якшують, зволожують і тонізують шкіру рук і обличчя. Створює відчуття свіжості, надаючи шкірі еластичність і теплий аромат. Забезпечте почуття чистоти, комфорту та здоров'я. Дезодорує шкіру та зберігає рівновагу. Вони мають антибактеріальні властивості. Підходить для всіх типів шкіри. Ідеально підходить для повсякденного догляду та незамінний під час поїздок. Виготовлений із гіпоалергенного матеріалу з ультрам'якою текстурою. Не містять алкоголю.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vivat |
| Країна виробник | Україна |
| Тип вологих серветок | Очищаючі універсальні |
| Матеріал серветки | Спанбонд |
| Запах | Ромашка |
| Екстракт | Ромашка |
| Довжина листа | 190 мм |
| Ширина листа | 150 мм |
| Упаковка серветок | Поліетиленовий пакет із клапаном (упаковка) |
| Кількість в упаковці | 72 шт. |
| Область застосування | Обличчя, Тіло, Руки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал(особливості) | Спанбонд |
| Аромат | Ромашка |
| Матеріал виробу | Віскоза-поліестер |
| Кількість в ящику | 24уп |
| Колір виробу | Білий |
| Тип | Вологі серветки |
| Форма | Прямокутна |
| Температурний режим | Комфортне використання від 0°С до 25°С |
| Розмір однієї серветки | 150мм*190мм |
| Сезонність товару | Цілий рік |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25,48 ₴







