Топ

Серветка косметична в коробці двошарова, 19х20 см, 150 шт, 150 шт, SAIL, біла серветка
60,72 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000015954
+380 (93) 088-52-60
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Продаж Оптом і в РоздрібПаперові хусточки — незамінний предмет гігієни для сучасної людини. Вони особливо затребувані в міжсезоння, коли ризик простудних захворювань збільшується в кілька разів. Переваги перед тканинними хустками Насамперед, паперові хусточки гігієнічні, чого не можна сказати про тканинних. Продукція з паперу не підлягає повторному використанню, а значить, ми не носимо з собою мікроби, а відразу викидаємо їх на смітник. З цього випливає друга перевага — економія часу. Вам не потрібно відволікатися на прання виробів з тканини, постійно піклуватися про те, щоб підтримувати їх в порядку. У паперової продукції є і безліч інших переваг: 1)М'якість. Як ми вже відзначали, найтонші шари паперового полотна складають одну носову хустку з целюлози. Завдяки їх невеликій товщині і м'якості матеріалу використовувати такі хустинки — одне задоволення. Вони не подразнюють шкіру грубим механічним впливом на відміну від текстилю з великим плетінням, який іноді використовують для хусток. 2)Відновлюючу дію. Часто до складу паперових хусточок входять якісь добавки, що забезпечують догляд за шкірою. Ароматизаторами можуть служити ефірні масла, полегшують дихання, що дуже до речі, якщо ви використовуєте носові хустки з паперу під час нездужання. 3)Компактність і акуратність. Тканинний хустку потрібно складати після використання. Іноді на це просто немає часу, тому він виявляється в кишені у зім'ятому вигляді. По-перше, це незручно. 4)Грудку стає більш об'ємним і займає більше місця, негарно оттопирівая кишеню. По-друге, зім'ятий хустку швидко приходить в непридатність(мнеться, брудниться). Паперові носові хустинки завжди мають акуратну картонну або поліетиленову упаковку, в якій зберігаються в компактному вигляді. Хороша вбирає здатність. Шари паперу набагато краще справляються з вологою, чим більш щільний і грубий текстиль. При цьому вони досить міцні й ідеальні для одноразового використання. 5)Низкая стоимость. Многие считают, что купить несколько тканевых платков дешевле, чем регулярно приобретать бумажные носовые платочки. Однако нужно отметить, что подобрать мягкий, нежный, хорошо впитывающий материал бывает очень сложно. Кроме того, качественные текстильные платки стоят не так и дешево. Прибавьте к этому временные затраты на содержание тканевых платочков, их ограниченную функциональность и способность переносить бактерии, и вы поймете, что бумажная продукция более безопасна.
Мультифункциональность изделий
Паперові носові хустинки крім основного призначення — чищення носа — мають широке застосування. Вони бездоганні, так як рятують нас від виділень і не виступають в ролі «складу» шкідливих мікробів в кишені або сумці. Паперові хусточки можуть знадобитися в різних ситуаціях. Ви можете використовувати їх, щоб поправити макіяж; привести в порядок взуття та одяг; очистити поверхні від пилу і легких забруднень; загорнути продукти харчування в похідних умовах і т. д. Покладіть упаковку паперових носових хусток в сумку, і ви завжди будете виглядати охайно!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SAIL |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість шарів | Двошарові |
| Матеріал серветки | Целюлоза |
| Розмір серветки | 19х20 (см) |
| Колір | Білий |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Кількість в пачці | 150 шт. |
| Кількість в упаковці | 20 шт. |
| Вид серветок | Косметичні |
| Форма | Квадратна |
| Тип складання | W-укладання |
| Ширина листа | 190 мм |
| Довжина листа | 200 мм |
| Упаковка серветок | Картонний бокс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал(особливості) | целюлоза з печаткою малюнка |
| Матеріал виробу | Целюлоза |
| Кількість в ящику | 20 уп |
| Колір виробу | Білий |
| Тип | Серветки столові паперові |
| Область застосування | Для гігієни |
| Тиснення | перфорація |
| Розмір однієї серветки | 200мм*200мм +-5% |
| Щільність | 16 г\м2 |
| Сезонність товару | Цілий рік |
Інформація для замовлення
- Ціна: 60,72 ₴





