Топ

Пакети для сміття зелені БІО 35 літрів, 20 шт, "Бравий Кок", пакети для сміття
56,89 ₴/рулон
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000015784
+380 (93) 088-52-60
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Інтернет-магазин Korzinochka.com.ua пропонує купити оптом чи в роздріб поліетиленові пакети для сміття та мішки. Практично немає житлового будинку і квартири, де б не використовувалися поліетиленові мішки, пакети для сміття. Це продукт, відомий всім. Вони не замінні на кухні, у ванній і офісі.Виробники спокушають ціною, кольором, розміром упаковки і екологічними решеннями.Ми можемо загубитися в розмаїтті пропонованих поліетиленових пакетів для сміття і мішків. Так як же вибрати найкращі сміттєві пакети, такі, що не порвуться по дорозі в сміттєвий ящик, що не протечуть і не пропустять неприємні запахи? В першу чергу необхідно звернути увагу на товщину матеріалу, з якого виготовлений пакет. Чим він тонше, тим більше схильний до розриву і тріщин під вагою сміття. Більш міцна плівка забезпечує зручність використання продуктів. Гарантує, що ми зможемо безпечно дістатися до сміттєвого бака без будь-яких неприємних пригод, які змушують нас проводити додаткове прибирання. Розмір пакета також важливий-він не повинен бути занадто маленьким або занадто великим для нашого сміттєвого відра. Занадто маленький викличе ускладнення-сміття, потрапить в контейнер, а не в мішок. Ми не будемо використовувати занадто великий поліетиленовий сміттєвий пакет.Так як це не вигідно і суперечить екологічним принципам. Тип пакета також залежить від його призначення.Одні пакети слід використовувати на кухні.Другі в офісі, де мало харчових відходів, а більшість відходів з паперу. Офісні пакети можуть бути тонкіші і менш міцними, ніж кухонні. У нашому магазині "КорЗиночка" ви підберете собі поліетиленові пакети для сміття різного кольору, а також різної місткості від 20 л до 160 л, які спростять вам життя. Заходь на сайт Korzinochka.com.ua
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Ароматизовані | Ні |
| Довжина | 60 см |
| Колір | Зелений |
| Кількість в рулоні | 20 шт. |
| Матеріал | Поліетилен низької щільності (LDPE) |
| Наявність зав'язок | Ні |
| Об`єм | 35 л |
| Ширина | 50 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в упаковці | 30шт |
| Кількість в ящику | 110уп |
| Матеріал виробу | Поліетилен низького тиску (ПНД) |
| Матеріал(особливості) | Поліетилен HDPE |
| Область застосування | Зберігання, транспортування побутових відходів |
| Обсяг | 35л |
| Розмір зовнішній | 50*60см |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Тип | Пакет для сміття |
| Тиснення | перфорація |
| Форма | форма рулон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 56,89 ₴/рулон



