ТОП

Харчова плівка в рулоні ПВХ 1000 м, 45 см, стрейч плівка харчова
1 743,42 ₴/рулон
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000015755
+380 (93) 088-52-60
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Продаж Оптом і в Роздріб. Харчова плівка-стретч ПЕ– поліетиленова плівка-стретч використовується для упаковки харчових продуктів короткочасного зберігання.Плівка ПЕ застосовується для упаковки тільки холодних продуктів з причини того,що не має «дихаючому» властивістю.Основним призначенням стретч-плівки ПЕ є упаковка харчових продуктів на піддонах для збереження товарного вигляду і продовження терміну їх зберігання.В плівку ПЕ пакують холодні продукти,такі як кондитерські вироби,фрукти,ковбаси,сири у великих мережевих супермаркетах,на харчових підприємствах,ринках,місцях громадського харчування.Плівка-стретч ПЕ відрізняється особливою міцністю при розтягування і на прокол, а так само стійкістю до харчових жирів,завдяки цьому вона широко використовується для первинної упаковки харчових продуктів,а так само промислових товарів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Стретч-плівка |
| Упаковка продуктів | Ручна |
| Матеріал | ПВХ |
| Ширина в рулоні | 450 мм |
| Довжина в рулоні | 1000 м |
| Товщина плівки | 10 мкм |
| Колір | Прозорий |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 45 см |
| Матеріал(особливості) | первинна |
| Матеріал виробу | Плівка ПВХ |
| Кількість в ящику | 1 уп |
| Колір виробу | прозорий |
| Форма | Циліндра |
| Область застосування | Упаковка продуктів |
| Довжина намотування | 1000 метрів |
| Температурний режим | 5°С до 30°С |
| Товщина | 10 мікрон |
| Щільність | 940кг/м3 |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Кількість в упаковці | 1 шт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 743,42 ₴/рулон


