ХІТ

Кондитерський мішок для роботи з кремом "L", 24*35 см, 50 шт, HDPE, мішечок для крему
58,39 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000015742
+380 (93) 088-52-60
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кондитерські одноразові мішечки призначені для того, щоб акуратно і дозовано відсадити крем, мус та інші харчові маси в процесі приготування їжі. Можуть використовуватись як у комплекті з кондитерською насадкою, так і без неї. Зовні поліетилен виконаний шорстким, що значно полегшує з ним роботу.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Мішок кондитерський |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Поліетилен |
| Довжина | 350 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Колір | Прозорий |
| Кількість в наборі | 50 шт. |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Конус |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал(особливості) | Поліетилен HDPE |
| Розмір зовнішній | W 105mm+-3mm |
| Матеріал виробу | Поліетилен низького тиску (ПНД) |
| Кількість в ящику | 100 уп |
| Колір виробу | прозорий |
| Типорозмір | L |
| Область застосування | Для захисту рук від пошкоджень та забруднень |
| Температурний режим | 5°С до 30°С |
| Тиснення | перфорація |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Кількість в упаковці | 100 штук |
Інформація для замовлення
- Ціна: 58,39 ₴




