Топ

Коробка для піци біла з печаткою, 32 см, 50 шт, 320х320х40 мм, Поваренок
815,85 ₴/упаковка
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000015544
+380 (93) 088-52-60
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
В інтернет магазині Korzinochka.com.ua ви можете купити оптом та в роздріб КАРТОННІ КОРОБКИ для піци Піца - одне з улюблених страв багатьох людей. Навряд чи хтось зможе встояти перед чарами поєднання м'якого сиру з пишною основою, соусом і добавками. Ключ до відмінного страви, безумовно, - це хороші інгредієнти і рецепт, але є ще один ключовий елемент в замовленні на винос. Міцна упаковка означає, що піцу можуть доставити покупцю в цілості й схоронності. Завдяки цьому ви можете насолоджуватися улюбленим смаком навіть вдома, на роботі або в школі. У нашому магазині КорЗиночка є картонні коробки для піци різного розміру, щоб кожен міг знайти для себе кращий варіант упаковки. Наша картонна упаковка для піци довгий час зберігає температуру страви, коробка стійка до витікання жиру і соусів. Висока якість поєднується з вигідною ціною. Картонні коробки для піци Хто не любить піцу? Хрустке тісто, що тане в роті сир і ароматичні добавки придбали мільйони послідовників по всьому світу. Багато країн спеціалізуються на певних видах цього незвичайного ласощі. Одні акцентують увагу на простоті, інші на різноманітності і оригінальності. У кожної версії є свої ентузіасти. Багато місця славляться своїми делікатесами. Однак люди часто мріють покуштувати улюблену їжу не тільки в ресторані, але і вдома. На щастя, велика кількість закусочних працює з доставкою. Це дає можливість їсти піцу як на обід, так і на сніданок або вечерю. Однак для задоволення вимог покупця необхідна упаковка для піци, в якій блюдо залишиться в цілості й схоронності. Пропоновані нами картонні коробки для піци використовуються багатьма професійними компаніями, Міцна упаковка для піци У нашій пропозиції є картонні коробки для маленької, середньої та великої піци. Всі упаковки для піци гарантують надійний захист при транспортуванні. Картонні коробки для піци гарантують, що блюдо буде доставлено покупцеві в ідеальному стані. Їжа захищена від поломки і пошкодження. Доступні картонні коробки виготовлені з дуже міцного картону, який славиться надзвичайно довгим терміном зберігання піци в теплі. Матеріал сертифікований для контакту з харчовими продуктами. Картон, з якого виготовлені коробки, є біорозкладаним, тому він безпечний для навколишнього середовища. Крім того, упаковка для піци стійка до витікання жиру і соусу. Немає неприємного сюрпризу, коли ви кладете картон собі на коліна і залишаєте на ньому величезна пляма. Упаковка для піци ідеально підходить не тільки для транспортування, але і для зберігання. Якщо вам не вдасться з'їсти ласощі за один присід, ви можете легко помістити упаковку з-під піци в холодильник. Це запобіжить змішання ароматів, а піца залишиться свіжою і ідеальною для їжі в холодному вигляді або для розігріву в духовці або мікрохвильовій печі. Заходи на сайт інтернет магазину Korzinochka.com.ua. Вибери і купи оптом чи вроздріб КАРТОННУ КОРОБКУ УПАКОВКУ ДЛЯ ПІЦИ на будь-який смак.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Картон |
| Довжина | 320 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Висота | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір зовнішній | 320мм*320мм*40мм |
| Матеріал виробу | Мікрогофрокартон Т 21 |
| Висота зовнішня | 4 см |
| Колір виробу | бурей |
| Тип | Коробка |
| Форма | квадрата |
| Область застосування | Упаковка піци |
| Глибина | 32 см |
| Друк малюнка | є |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Кількість в упаковці | 100 штук |
Інформація для замовлення
- Ціна: 815,85 ₴/упаковка



