Топ

Серветка паперова одноразова двошарова, 33х33 см, 50 аркушів, Прем'єр, бірюзова
42,04 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000014780
+380 (93) 088-52-60
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Асортимент серветок на сьогоднішній день найбільший на українському ринку. В наявності завжди є безліч серветок з різними малюнками, святкові серветки, весільні серветки, серветки до дня народження, новорічні та пасхальні серветки. У лінійці є також найбільший асортимент однотонних серветок на будь-який колір. Всі серветки виготовлені з 100% целюлози і виробляються в двох основних розмірах 33х33 див. Ви можете підібрати найоптимальнішу ціну серветок завдяки широкому вибору, двошарових і тришарових серветок.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Прем'єр |
| Країна виробник | Україна |
| Вид серветок | Столові, Банкетні |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина листа | 330 мм |
| Колір | Бірюзовий |
| Кількість в пачці | 50 шт. |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
| Кількість шарів | Двошарові |
| Матеріал серветки | Целюлоза |
| Розмір серветки | 33х33 (см) |
| Упаковка серветок | Пакет поліетиленовий |
| Форма | Квадратна |
| Ширина листа | 330 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в ящику | 50 уп |
| Матеріал виробу | Целюлоза |
| Матеріал(особливості) | целюлоза з печаткою малюнка |
| Область застосування | Для гігієни |
| Щільність | 16 г\м2 |
| Розмір однієї серветки | 33см*30см |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Тип | Серветки столові паперові |
| Тиснення | перфорація |
| Колір виробу | Різні кольори |
Інформація для замовлення
- Ціна: 42,04 ₴


