Новинка

Палетна стрейч-плівка ПЕ 17мк/50 см (1,50 кг)600м (1 рул) стрейч плівка пакувальна в рулоні
370,44 ₴/рулон
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000014433
+380 (93) 088-52-60
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Продаж Оптом і в Роздріб. Харчова плівка-стретч ПЕ– поліетиленова плівка-стретч використовується для упаковки харчових продуктів короткочасного зберігання.Плівка ПЕ застосовується для упаковки тільки холодних продуктів з причини того,що не має «дихаючому» властивістю.Основним призначенням стретч-плівки ПЕ є упаковка харчових продуктів на піддонах для збереження товарного вигляду і продовження терміну їх зберігання.В плівку ПЕ пакують холодні продукти,такі як кондитерські вироби,фрукти,ковбаси,сири у великих мережевих супермаркетах,на харчових підприємствах,ринках,місцях громадського харчування.Плівка-стретч ПЕ відрізняється особливою міцністю при розтягування і на прокол, а так само стійкістю до харчових жирів,завдяки цьому вона широко використовується для первинної упаковки харчових продуктів,а так само промислових товарів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид плівки | Вторинна |
| Тип використання | Палетна |
| Товщина плівки | 17 мкм |
| Довжина рулону | 600 м |
| Ширина рулону | 50 см |
| Вага рулону | 1.5 кг |
| Особливість кольору | Прозорий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 50 см |
| Матеріал(особливості) | вторинна |
| Матеріал виробу | Плівка ПЕ |
| Кількість в ящику | 6шт |
| Колір виробу | прозорий |
| Тип | Стрейч-плівка |
| Форма | Циліндра |
| Область застосування | Палетирування вантажів |
| Вага виробу | 1,60 кг(+-) |
| Температурний режим | 5°С до 30°С |
| Товщина | 17 мікрон |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Кількість в упаковці | 1 шт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 370,44 ₴/рулон



