Топ

Одноразова поліетиленова скатертина(105x200)клітина жовта(25 шт)Святкова однотонна скатерть кольорова
376,82 ₴/упаковка
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000007778
+380 (93) 088-52-60
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Скатертина - незамінна і дуже зручна річ для відпочинку на природі, на риболовлі або туристичному поході. Її не потрібно прати, варто всього лише промити водою, висушити і покласти в похідну сумку до наступного свята. Однотонна скатертину для відпочинку на природі виготовляється з поліетилену високого тиску щільністю 30 мкм. Розмір скатертини 1050х2000 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 200см |
| Кількість в упаковці | 25шт |
| Кількість в ящику | 250шт |
| Матеріал виробу | Поліетилен низького тиску (ПНД) |
| Матеріал(особливості) | Полителен HDPE |
| Область застосування | Зберігання,подання,сервіровка |
| Розмір зовнішній | 105см*200см |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Тип | Скатертина |
| Тиснення | перфорація |
| Товщина | 35 мікрон |
| Форма | Прямокутна |
| Колір виробу | Білий |
| Ширина | 105см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 376,82 ₴/упаковка



