Популярне

Ланч Бокс Контейнер Лоток(PP PL)(T-2)(187*137*48)чорний(50 шт)Кришка окремо
259,70 ₴/пач
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000011236
+380 (93) 088-52-60
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Продажа Оптом та в Роздріб. Харчовий контейнер — місткість для зберігання, заморожування, розігрівання, перевезення, а іноді й приготування продуктів. Такі контейнери добре зберігають
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Пластик |
| Країна виробник | Польща |
| Кількість в упаковці | 50 шт. |
| Колір | Чорний |
| Форма | Прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 13,7 см |
| Матеріал(особливості) | ПП - поліпропілен |
| Довжина | 18,7 см |
| Розмір зовнішній | 187 мм*137 мм*48 мм |
| Матеріал виробу | Поліпропілен |
| Кількість в ящику | 600шт |
| Висота зовнішня | 4,8 см |
| Колір виробу | чорний |
| Тип | Лотки |
| Область застосування | Зберігання,подання,сервіровка |
| Сезонність товару | Круглий рік |
Інформація для замовлення
- Ціна: 259,70 ₴/пач




