Новинка

Залізна Мочалка Скребок для миття Посуду(3 шт*18 гр)Vivat оценковка(1 пач)
27,86 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000011137
+380 (93) 088-52-60
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мочалки металеві — ідеальне рішення для чищення складних, глибоких забруднень посуду, листів, раковин, плит і кахлю. Мочалки металеві не окислюються, тривалий період часу зберігаючи свої первісні властивості. Завдяки високій міцності, помноженої на довговічність і зручність у використанні, металева мочалка встановить на вашій кухні нові стандарти чистоти, голосно грюкнувши дверима перед ордами малоефективних, промасленных і застарілих мочалок, вимушених безнадійно перебиратися через непереборний бар'єр якості.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість в упаковці | 3 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 9 см |
| Матеріал(особливості) | нержавіюча сталь |
| Довжина | 9,5 см |
| Розмір зовнішній | 95мм*90мм |
| Матеріал виробу | Металева стружка |
| Кількість в ящику | 60 уп |
| Колір виробу | Сріблястий |
| Тип | Мочалка залізна |
| Форма | Кола |
| Область застосування | Для вологого і сухого прибирання |
| Температурний режим | -5°С до +30°С |
| Сезонність товару | Круглий рік |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27,86 ₴




