Популярное

Паличка лопатка для морозива, дерев'яна з берези, 9 см, 50 шт, дерев'яні лопатки для морозива
18,49 ₴/пач
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000008573
+380 (93) 088-52-60
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 2 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Матеріал | Натуральне Дерево |
| Призначення | Для морозива |
| Ширина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 9,2 см |
| Кількість в упаковці | 50шт |
| Кількість в ящику | 200 уп |
| Матеріал виробу | Дерево |
| Область застосування | Для морозива |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Товщина | 2 мм |
| Основні атрибути | |
| Тип | Блюдо |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18,49 ₴/пач








